خط مشی و مقررات

فَسْئَلُوا أَهْلَ الذِّکْرِ إِنْ کُنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ (آیه 7 سوره انبیا) اگر نمی دانید از دانایان بپرسید

هدف سایت چجور دات کام ارائه مقالات آموزشی بصورت گام به گام و کاربردی می باشد
این سایت به صورت یک دانشنامه آزاد می باشد به اینصورت که هر کس میتواند اقدام به قرار دادن مقالات آموزشی خود کند. البته باید توجه داشته باشید برای اینکه افراد سودجو و مزاحم امکان درج مطالب نامناسب نداشته باشند مقاله تا تایید کارشناسان ما امکان نمایش در سایت نخواهد داشت.
هدف ما از ساخت این سایت کسب درآمد می باشد، ولی سعی ما این میباشد که اکثر مقالات آموزشی رایگان باشد. ما در این سایت امکانی خواهیم فراهم کرد تا صاحبان علم و فن بتوانند دانش خود را به اشتراک بزارند و از آن کسب درآمد کنند و همچنین افراد جویای دانش با کمترین هزینه بتوانند به مقصود خود برسند. سایت چجور دات کام هدف خود روی مقالات آموزشی کاربری و آسان قرار داده است. ما امیدواریم به کمک شما دوستان و زیر سایه امام زمان (عج) به این مقصود برسیم.

مقررات درج مقاله در سایت

  • این سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد به همین دلیل هرگونه مطلبی که ناقص قوانین جمهوری اسلامی باشد حذف و حساب کاربری و همچنین آی پی کاربر بلاک خواهد شد.
  • مقالات آموزش باید کاربردی باشد به نحوی که خواننده با خواندن مقاله قادر باشد به راحتی آن را انجام دهد. اگر مقاله ایی ضعیف باشد یک امتیاز منفی از طرف کارشناسان سایت به آن داده خواهد شد و در صورت استقبال نکردن خوانندگان ، مقاله بطور کامل حدف خواهد شد..
  • مقالات آموزشی باید بشکل گام به گام و مرحله به مرحله نوشته شود.
  • از کپی یک مقاله بصورت صددرصد از سایت دیگر خودداری شود و در صورت استفاده از مطالب سایت و یا هر مرجعی دیگر منابع آن درج گردد.
*توجه: این قوانین در گذر زمان تغییر و اصلاح خواهد شد. پس همیشه قبل از درج مقاله این قسمت را مطالعه کنید
گروه بندی